FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 6743532
nr 674 3532
ARMCHAIRS
one pair, 1960s, wear.
1 par, 60-tal
Condition: slitage
100
SEK 1100
Monday December 20 2010
at 18:37:09
900 kr
250 kr
450 kr
550 kr
700 kr
850 kr
1.000 kr